Ремонт гідронасоса Parker шестерного типу

До нас на ремонт прислали гідравлічний насос Parker з екскаватора-навантажувача John Deere. Зі слів кліента було відомо, що гіронасос деякий час поступово втрачав потужність, поки в один момент геть зовсім не перестав качати, та з під кришки текло мастило.

На жаль, ремонтопридатні не всі насоси. У разі зношування корпусу (колодців) насоса і шестерень, робити реставрацію недоцільно, оскільки заміні підлягає 78% комплектуючих. Однак, у разі дефектів упорних шайб (також званих упорні пластини або вкладиші) відносно недорогий ремонт дозволяє повністю відновити працездатність насоса. Подібна поломка трапляється здебільшого шестеренних насосів John Deere після напрацювання близько 5000 машино-годин. При цьому, якщо власник техніки своєчасно змінював гідравлічне масло, фільтри та стежив за машиною, ресурс гідронасосу дозволяє йому пропрацювати ще приблизно 3000-5000 годин. Оскільки ми перевіряємо всі відремонтовані насоси на стенді під навантаженням, ми бачимо, що в середньому ККД гідронасосів John Deere після проведеного нами ремонту становить 80% (при максимумі близько 85% та повному мінімумі 70%), що дозволяє з упевненістю говорити про ефективність ремонту.

Ремонт гідронасоса Parker

Реставрація гідронасосів Parker екскаватора навантажувача John Deere

На вигляд навіть розібраного шестеренного насоса в більшості випадків неможливо зробити висновок про його ККД. Якщо в корпусі гідронасоса Джон Дір немає стружки, а його поверхня рівно зношена, але при цьому завзяті пластини зруйновані, виявити низький ККД можна тільки після заміни пластин, збирання насоса та його випробування. Якщо на вигляд насос неремонтопридатний, він збирається назад і відправляється замовнику. Сума, сплачена замовників як передплата, при цьому буде повністю повернена.

Ми гарантуємо результат виконаної роботи. Перед тим, як відправляти насос назад замовнику, ми повідомляємо ККД, якого вдалося досягти в результаті ремонту. Якщо ККД не перевищує 73%, Замовник може прийняти рішення або прийняти результати роботи, або відмовитися. У разі відмови, насос буде повернуто старі (зруйновані) запасні частини і насос буде відправлений назад замовнику. Якщо запасні частини зруйновані настільки, що їх установка неможлива, насос буде зібраний для зворотного відправлення замовнику без них. Гроші, сплачені замовником за ремонт, будуть при цьому повернуті повністю.

Вартість послуги з ремонту гідравлічного насоса Parker екскаватора-навантажувача John Deere на 15 березня 2022 становить 22 тисячі гривень (у тому числі ПДВ), включаючи вартість запчастин. Оплата здійснюється до приймання насоса в ремонт на підставі замовлення-наряду та рахунку. У разі відправки насоса транспортною компанією, витрати на відправку в обидві сторони несе замовник незалежно від результату ремонту.

Термін виконання ремонту становить від 2 до 5 робочих днів залежно від завантаженості та починається наступного робочого дня після отримання попередньої оплати та самого насоса. Гарантія залежить від результатів ремонту і зазвичай становить пів року або 500 мотогодин. 

Ремонт гідронасоса Parker

Види ремонту гідравлічних насосів Parker

Ми здійснюємо два види ремонту: аварійний (терміновий) та планово-попереджувальний.

Аварійні роботи необхідні відразу при появі перших ознак поломки:

 • Низький тиск у гідравлічній системі;
 • Сильні перепади тиску;
 • Мінімальна втрати насоса;
 • Витік робочої рідини;
 • Нестабільна робота виконавчого органу: рух повільний, з ривками, поштовхами, вібраціями;
 • Перегрів корпусу чи олії;
 • Піноутворення в гідробаку та ін.

Регулярне обслуговування потрібно проводити при напрацюванні певної кількості мотогодин, виробленні ресурсу витратних рідин та деталей.

Ремонт гідронасоса Parker

Спект послуг з ремонту гідронасосів Parker
Під час діагностики майстер проводить візуальний огляд та стендові випробування гідравліки, при необхідності – повний розбір агрегату та дефектування складових частин.

Залежно від причини поломки при ремонті гідронасосів Parker можуть бути виконані такі види робіт:

 • Відновлення геометрії качаючого вузла;
 • Заміна манжет, шарнірів, ущільнювальних кілець та ін ресурсних деталей;
 • Розточування, наплавлення, відновлення посадкових місць для вузлів обладнання;
 • Заміна непридатних деталей: плит, поршнів, розподільників, підшипників та ін;
 • Налаштування запобіжного клапана та інші регулювальні роботи.

Зв’язуйтесь з нами!

Наша компанія приймає в ремонт гідронасоси Parker від навантажувачів та екскаваторів John Deere.